To takie proste!
Strona głowna  /  O przedszkolu
O przedszkolu

Do PRZEDSZKOLAKÓW i Rodziców!

 

       Witajcie wśród zieleni. Latem i zimą. Otulają nas wielkie drzewa, niczym z baśni o Wyrwidębie. Takimi właśnie może zostać każda wzrastająca dopiero roślina, jeśli do nas zawita. Zimą też jest zielono. Na korytarzach i w salach pełnych kwiatów, zabawek, a także przedmiotów, dzięki którym można się wiele nauczyć. To takie przydatne w życiu! Pomaga też szybciej dorosnąć.

        Przedszkole to taki PRÓG przed SZKOŁĄ. Bardzo WAŻNY, a może NAJWAŻNIEJSZY i DECYDUJĄCY wiele w życiu. Nasz mieści się w Biedrusku, przy ul. Ametystowej 2. W wielkim, nowoczesnym budynku. Obok rozległy zielony teren z urządzeniami do zabaw ruchowych i tematycznych. Jeśli nas odwiedzisz MAŁY WIELKI CZŁOWIEKU to dowiesz się, co to znaczy.

        Jesteśmy najmłodszym członkiem Rodziny Zespołu Szkół im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich w Biedrusku. Zajmujemy jednak własny, odrębny budynek. Drzwi otwieramy o 7.00, a zamykamy o 17.00.

        Z sercem na dłoni zapewnia profesjonalną opiekę wychowawczo-dydaktyczną wykwalifikowany zespół doświadczonych pracowników. Prowadzimy zróżnicowane zajęcia rozwijające aktywność twórczą dziecka, wyobraźnię, umiejętność komunikowania się i współdziałania z rówieśnikami. Organizujemy imprezy, uroczystości rodzinne oraz wchodzące do obrzędowego kalendarza Polaka i Europejczyka; pasowanie na przedszkolaka, andrzejki, spotkania wigilijne, Dzień Babci, Dziadka, Dzień Rodziny i wiele, wiele innych. Zobaczyć to można w wielkich księgach, KRONIKAMI zwanych, które chętnie pokażą Nasze Panie, jeśli tylko Drogi Gościu, do nas zawitasz. Zadzwoń jednak wcześniej 606-561-868, by się umówić. Tak zawsze czynią ludzie, gdy wybierają się z ważną wizytą.

        Oprócz realizacji zajęć programowych, organizujemy również zajęcia logopedyczne i umuzykalniające oraz naukę języka angielskiego.

        Uczestniczymy w koncertach z cyklu W Krainie Pani Muzyki, odwiedzają nas aktorzy z przedstawieniami teatralnymi. Bliższe i dalsze otoczenie poznajemy podczas wycieczek. W miejsce tradycyjnego leżakowania przedszkolaki odpoczywają na dywanie słuchając bajek czytanych lub opowiadanych przez nauczycielkę.

        Na koniec co jednak najważniejsze! Jesteśmy niewielką placówką, stąd u nas tak przytulnie i panuje domowa atmosfera.

 

Zapraszamy

 

Panie z biedruskiego przedszkola.

 

Do zobaczenia!


Ostatnia aktualizacja: 2019-04-09